23525.jpg

ПРО АУДІОФІЛЬМ

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Для багатьох народів Біблія стала книгою, яка дала поштовх для розвитку національної мови, освіти, релігії та мистецтва. За часів незалежної України було лише 3 спроби аудіозапису різних перекладів Біблії українською мовою. На жаль, більш, як за 13 років ми не побачили жодного нового аудіозапису Біблії, книги бестселлера, не говорячи вже про спроби створення мистецького аудіофільму чи радіовистави, чи іншого сучасного аудіального продукту.

Наш проєкт ставить за мету створення першого в Україні на 30-ть років незалежності якісно нового мистецького аудіального продукту. Цей аудіофільм - це тексти Святого Письма, Біблії - книги книг, бестселера, книги, яка є насправді мультикультуральною, міжконфесійною та міжрелігійною. Лише цього літа 2020-го року ми отримали новий сучасний переклад всієї Біблії від о. Рафаїла Турконяка від Українського Біблійного Товариства, що є унікальною подією.

 

Цей переклад який є найновішим, написаний літературною мовою, динамічний, звучить мелодійно і неначе ексклюзивно написаний для створення аудіофільму. До редакції даного перекладу були залучені науковці різних конфесій, аби переклад був спільним надбанням для міжрелігійного та міжконфесійного простору
українського суспільства.

Таким чином, використавши цей сучасний літературний переклад Біблії, наш проєкт не тільки реалізує один з напрямів своєї місії,- популяризація української мови, але й продукує унікальний культурний продукт, створення якого в 2021 році матиме історичне значення та вагомий вплив на розвиток української культури, мистецтва та освіти. 

01
 

Українські Карпати

 
1080 Sceli Zoom VR Rec.jpg

3D SOUND DESIGN

02

Використовуємо імерсивні технології звукозапису

Це перший аудіофільм на тексти Святого Письма українською мовою для запису якого створюється спеціальний звуковий каталог, зібраний з польових експедицій записуючи різноманіття  звукового ландшафту України з технологією Binaural та Ambisonic Audio Recording. 

Адже, біблійні сюжети і географія біблійного Ізраїля, є цілком схожою в відтворенні, як звукова палітра, в українських сучасних реаліях. Наш край має і море і гори, і пустелю, і овець, і всі природні, матеріальні звукові ресурси, щоб створити мистецький аудіофільм “Біблія - Книга Життя” з імерсивною технологією. Відповідно в такому ж форматі 3D Sound будуть створені усі голосові доріжки, діалоги героїв та інші сучасні звукові, музичні елементи та ефекти.

Над музикою аудіофільму працюватиме композитор, що створить окремі музичні композиції та елементи музичного драматичного наповнення. Унікальні етнічні інструменти будуть звучати в поєднанні з сучасними електронними музичними частинами у саунд-дизайні аудіофільму.

dfhs456.jpg
03

с. Тростянець, Львівсщина

 

МІСІЯ

Мистецький аудіофільм створений з любов'ю для Великої країни 

Наш проект ставить за ціль створення вперше в Україні, саме якісно нового аудіального продукту - аудіофільму, з новітніми імерсивними технологіями 3D Sound Design. Цей аудіофільм - це тексти Святого Письма, Біблії - книги книг, бестселера, книги, яка є насправді мультикультуральною та  міжконфесійною книгою.

Ми творимо унікальни мистецький продукт історичного значення, який стане точкою відліку в аудіальному секторі української культури та буде показувати професійність, оригінальність, інноваційність свого часу, як приклад для майбутніх поколінь творців в Україні.