Кастинг акторів

та акторок для мистецького аудіофільму: "Біблія - Книга Життя"

2021

Це перший аудіофільм за часу незалежності на тексти Святого Письма українською мовою сучасного перекладу 2020 року. Для запису якого створюється спеціальний каталог звукового ландшафту України з технологією Binaural та Ambisonics Audio Recording. Усі голосові доріжки, діалоги героїв та інші сучасні звукові, музичні елементи та ефекти аудіофільму будуть створені у 3D Sound Design.

Ми творимо унікальний мистецький продукт історичного значення, який стане точкою відліку в аудіальному секторі української культури та буде показувати професійність, оригінальність, інноваційність свого часу, як приклад для майбутніх поколінь творців в Україні.


Головні партнери проєкту: Галицьке Музичне Товариство, Український Католицький Університет, Українське Біблійне Товариство.

Команда проєкту: продюсер Володимир Ольшанський, композитор Артем Бемба, координатор Дарина Ольшанська та інші.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

POSTER PLANETA KINO.png

УМОВИ УЧАСТІ В КАСТИНГУ

До участі в кастингу відбору голосів для головних та другорядних персонажів аудіофільму запрошуються професійні актори та акторки віком 30-70 років.

Учасникам потрібно перейти за лінком, щоб отримати тексти, і начитати їх тривалістю до 5-ти хвилин.

Тексти для акторів та акторок є спільними.

  • За цим посиланням необхідно завантажити текст (роль Автора зачитати як монолог, діалоги розіграти відповідно до ролей):

Зачитані тексти та записані у форматі аудіо, за допомогою диктофону або мобільного телефону, потрібно надіслати на наш e-mail (в листі вкажіть Ваше ім'я та прізвище, вік, місце праці, як актора, контактний телефон):

bibleaudiofilm@gmail.com

Після попереднього відбору, обрані актори будуть запрошені в студію (Львів-Київ) для пробного професійного звукозапису та обговорення, фінансових умов і можливої участі в проєкті.