В пошуках раннього християнства. Звуки простору Ольвії для аудіофільму!

Оновлено: 9 серп. 2021

Як ми полювали за звуками природи та артефактами раннього християнства на материковій Україні в Ольвії. Писали вперше музику в місці де багато сотень літ тому, теж звучала грецька музика амфітеатру.


"Ми знаходимося далеко від Львова, а саме на Причорномор'ї, у славному давньому античному місті Ольвії. Що ж ми тут робимо, на розкопках Ольвії?

Сьогодні, ми записували і творили музику в цій локації з Артемом Бембою - композитором, адже тут є хороша акустика" - говорить продюсер аудіофільму Володимир Ольшанський.

Ми з командою та композитором аудіофільму Артемом Бембою маємо творчі мандри. Ми знаходимося в локації, яке розкопують археологи, місці яке швидше за все є місцем ольвійського амфітеатру, це четверта спроба за історію розкопок. Амфітеатр - це місце де відбувалося бурхливе життя міста, проходили музичні події.


Сьогодні, ми записували і творили музику в цій локації з Артемом Бембою - композитором, адже тут є хороша акустика" - говорить продюсер аудіофільму Володимир Ольшанський.


Ольвія історико-природничий заповідник на Миколаївщині.


Одна з цілей нашого проєкту бути в різних місцях України і записувати звуки природи, яка тут на Причорномор'ї просто чудова. Отже, Ольвія була грецькою колонією і в I -III ст. в якій проживали швидше за все християни раннього апостольського періоду.


Пані Ірина Шейко - археолог, розповіла нам про знахідку керамічного світильника третього століття з біблійним сюжетом Йони і риби. Ця глина походить з Коринту, а в Коринті, як ми знаємо, була християнська спільнота, яку заснував апостол Павло.


Це унікальна подія і знахідка для нашої команди. Те заради чого ми й приїхали в Ольвію. Ми надихнулися цим місцем, записали музику в цьому просторі, та звуки довколишньої природи, яка тут фантастична.


Прооєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд


Партнери поєкту: Український католицький університет UCuniversity Галицьке Музичне Товариство Українське Біблійне Товариство


Підписуйтесь на сторінку Аудіофільм: Біблія - Книга Життя та стежте за процесом створення першого в Україні мистецького аудіофільму на тексти Біблії з 3D Sound.


390 переглядів0 коментарів