Online кастинг акторів та акторок для аудіофільму: "Біблія - Книга Життя" 2021.

Оновлено: 4 трав. 2021

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.Про аудіофільм


Це перший аудіофільм за часу незалежності на тексти Святого Письма українською мовою сучасного перекладу 2020 року. Для запису якого створюється спеціальний каталог звукового ландшафту України з технологією Binaural та Ambisonic Audio Recording. Усі голосові доріжки, діалоги героїв та інші сучасні звукові, музичні елементи та ефекти аудіофільму будуть створені у 3D Sound Design.

Ми творимо унікальний мистецький продукт історичного значення, який стане точкою відліку в аудіальному секторі української культури та буде показувати професійність, оригінальність, інноваційність свого часу, як приклад для майбутніх поколінь творців в Україні.


УМОВИ УЧАСТІ В КАСТИНГУ


До участі в кастингу відбору голосів для головних та другорядних персонажів аудіофільму запрошуються професійні актори та акторки віком 30-70 років.

Учасникам потрібно перейти за лінком, щоб отримати тексти, і начитати їх тривалістю до 5-ти хвилин.

Тексти для акторів та акторок є спільними.

​​

За цим посиланням необхідно завантажити текст (роль Автора зачитати як монолог, діалоги розіграти відповідно до ролей):

Завантажити текст


Зачитані тексти та записані у форматі аудіо, за допомогою диктофону або мобільного телефону, потрібно надіслати на наш e-mail (в листі вкажіть Ваше ім'я та прізвище, вік, місце праці, як актора, контактний телефон):


bibleaudiofilm@gmail.com


Після попереднього відбору, обрані актори будуть запрошені в студію (Львів-Київ) для пробного професійного звукозапису та обговорення, фінансових умов і можливої участі в проєкті.

- Понад 100 голосів українських акторів та волонтерів, ветеранів АТО, людей з особливими потребами, українців різних конфесій та національностей;

- Унікальна музика зі звуками давніх інструментів та сучасна музична драма створена українським композитором;

- Занурення в звуковий ландшафт України, який буде полотном звукової панорами аудіофільму з технологією Binaural та Ambisonic Audio;

- Новітня аудіопостановка бестселера всіх часів створена в Україні в 2021 році.


- Ми творимо унікальний мистецький продукт історичного значення, який стане точкою відліку в аудіальному секторі української культури та буде показувати професійність, оригінальність, інноваційність свого часу, як приклад для майбутніх поколінь творців в Україні.


Це перший етап проекту в якому у вересні 2021 року будуть представлені: Книга Буття, Євангелія від Івана та Діяння апостолі - 10-ть годин аудіофільму.


Головні партнери проєкту: Галицьке Музичне Товариство, Український Католицький Університет, Українське Біблійне Товариство.

Команда проєкту: продюсер Володимир Ольшанський, композитор Артем Бемба, композитор Іван Остапович, звукорежисер Роман Бліхарський та інші.


33 перегляди0 коментарів