Презентація Аудіофільму "Біблія - Книга Життя" з 3D звуком в Планета Кіно!

До 30-тої річниці Дня Незалежності запрошуємо на презентацію Першого в Україні мистецького Аудіофільму "Біблія - Книга Життя" з 3D звуком.


До 30-тої річниці Дня Незалежності запрошуємо на презентацію Першого в Україні мистецького Аудіофільму "Біблія - Книга Життя" з 3D звуком. 23 серпня о 16:00 чекаємо на Вас в Планеті Кіно у Львові!


Ви почуєте частини аудіофільму у 3D звуці вперше у кінотеатрі, не дивлячись відео на екрані, лише занурившись в простір звуків найдавніших біблійних історій з аудіофільму "Біблія - Книга Життя".


У Вас буде можливість поставити питання учасникам та творцям проєкту, які впродовж 10-ти місяців працювали над створенням трьох частин аудіофільму "Біблія - Книга Життя".

Модератором розмови буде письменниця Надійка Гербіш.


Це перша спроба створити подібний аудіофільм з 3D звуком на тексти Святого Письма українською мовою в Україні за 30 років незалежності. Про проєкт: - понад 100 голосів українських акторів та волонтерів. - створена унікальна музика зі звуками давніх українських інструментів. - український сучасний переклад Біблії 2020 року. - аудіофільм створено із 3D звуком. - саунд дизайн із звуків природи, зібраних та записаних в різних кутачках нашої країни. - новітня аудіопостановка бестселера всіх часів створена в Україні.


Детальніше про проєкт: https://www.bibleaudiofilm.com/

Отже, чекаємо на Вас 23 серпня о 16:00 в Планеті кіно (зал 3) в ТРЦ Forum Lviv (м. Львів, вул. Під Дубом, 7Б). Вхід безкоштовний, кількість місць обмежена, тому запрошуємо до попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/emwmag7tHFbyA5ca6
Актор Юрій Пилипчук у фотостудій в ролі апостола Павла. Творимо художній образ для візуального представлення аудіофільму Біблія - Книга Життя.


"Це перший і далеко не останній проеєкт, адже нам треба брати приклад і працювати над такими проєктами, бо це велика справа".

Юрій Пилипчук


Прооєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд


Партнери поєкту: Український католицький університет UCuniversity Галицьке Музичне Товариство Українське Біблійне Товариство


Підписуйтесь на сторінку Аудіофільм: Біблія - Книга Життя та стежте за процесом створення першого в Україні мистецького аудіофільму на тексти Біблії з 3D Sound.


155 переглядів0 коментарів