Пошук

Історія творення і відкриття апостола Павла в аудіофільмі актором Юрієм Пилипчуком.

"Апостол Павло - фарисей, єврей, який був ярим гонитилем християн, і потім кардинально змінює, з Божою поміччю, свій шлях. Тому, цей персонаж для мене був дуже цікавим і незвичним" - говорить Юрій Пилипчук.


Актор Львівського академічного духовного театру "Воскресіння" - Юрій Пилипчук після кастингу акторів був запрошенеий продюсером аудіофільму Біблія - Книга Життя для озвучення голосу одного з головних героїв всім відомого апостола Павла.


Апостол Павло є центральною постаттю в книзі Діяння апостолів, яка входить в 10-ть годин аудіофільму. Спираючись на історичні джерела та аналіз самого тексту в перекладі о. Рафаїла Турконяка продюсеру та актору Юрію Пилипчуку потрібно було ввійти в характер героя, який видається був енергійним, постійно запальним, та твердим у своіх проповідях та розмовах.


Актор Юрій Пилипчук в студії звукозапису. Голос апостола Павла в аудіофільмі.


Як говорить у відео Юрій Пилипчук, після кожного звукозапису та роботи в студії з продюсером відчував втому та повну віддачу сил для втілення створеного образу - голосу героя апостола Павла.


"Щоб донести людям Біблію в теперішньому часі, який рухається, тексти залишаються такими, якими вони були, а покоління змінюються, від смартфонів до нових технологій - тому саме цей формат аудіофільму з 3D звуком, мені здається дуже цікавим, і він наближує сучасного слухача, християнина до цих текстів" - говорить актор Юрій Пилипчук.


Проект запрошує до співпраці волонтерів, письменників, музикантів, ветеранів АТО, людей з особливими потребами українців різних конфесій та національностей: https://www.bibleaudiofilm.com/actorscasting


Дивіться коротке відео зі студії у Львові.


Актор Юрій Пилипчук у фотостудій в ролі апостола Павла. Творимо художній образ для візуального представлення аудіофільму Біблія - Книга Життя.


"Це перший і далеко не останній проеєкт, адже нам треба брати приклад і працювати над такими проєктами, бо це велика справа".

Юрій Пилипчук


Прооєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд


Партнери поєкту: Український католицький університет UCuniversity Галицьке Музичне Товариство Українське Біблійне Товариство


Підписуйтесь на сторінку Аудіофільм: Біблія - Книга Життя та стежте за процесом створення першого в Україні мистецького аудіофільму на тексти Біблії з 3D Sound.