Володимир Губанов голос автора Діяння апостолів в аудіофільмі.

Роль голосу автора Володимира Губанова в аудіофільмі "Біблія - Книга Життя" з 3D звуком важко переоцінити, адже це голос, який не просто вводить слухача в історію, але постійно тримає його в певній напрузі від розділу до розділу.


23 серпня до 30-річчя Дня Незалежності відбулась презентація в Планеті кіно у Львові Першого мистецького аудіофільму "Біблія - Книга Життя" з 3D звуком. На презентації були присутні актори, які озвучували головні голоси біблійних героїв аудіофільму. Пропонуємо вам відеоматеріали з розповідями від Володимира Губанова актора львівського театру "Воскресіння" про його роботу над голосом автора Діяння апостолів.

Це була надзвичайно напружена та емоційна робота... Десятки дублів ми зробили, щоб ми знайшли енергетику для голосу автора Діяння апостолів.

- говорить актор Володимир Губанов.


Інтерв'ю з актором Володимиром Губановим про участь у проєктіПрооєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд


Партнери поєкту: Український католицький університет UCuniversity Галицьке Музичне Товариство Українське Біблійне Товариство


Підписуйтесь на сторінку Аудіофільм: Біблія - Книга Життя та стежте за процесом створення першого в Україні мистецького аудіофільму на тексти Біблії з 3D Sound.


87 переглядів0 коментарів