Голос Понтія Пилата в аудіофільмі "Біблія - Книга Життя" із 3D звуком.

Як, розповідає Олександ Ярмола, він радий озвучити роль Понтія Пилата, адже йому цілком імпонує характер цього історичного, біблійного персонажа.


Олександр Ярмола з гурту "Гайдамаки" долучився до проєкту створення першого за часу незалежності аудіофільму "Біблія - Книга Життя". Як розповідає Олександр, він радий озвучити роль Понтія Пилата, адже йому цілком імпонує характер цього історичного, біблійного персонажа.


Проект запрошує до співпраці волонтерів, письменників, музикантів, ветеранів АТО, людей з особливими потребами українців різних конфесій та національностей: https://www.bibleaudiofilm.com/actorscasting


Дивіться коротке відео зі студії у Львові.

Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки».


"Я із задоволенням відгукнувся, тому що вся ця тема Біблії, Євангелія - це історія, яку потрібно доности і дітям і дорослим в сучасному форматі".

Олександр Ярмола


Прооєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд


Партнери поєкту: Український католицький університет UCuniversity Галицьке Музичне Товариство Українське Біблійне Товариство


Підписуйтесь на сторінку Аудіофільм: Біблія - Книга Життя та стежте за процесом створення першого в Україні мистецького аудіофільму на тексти Біблії з 3D Sound.


66 переглядів0 коментарів